Tetování

Vytvářím originály

Jste originál a zasloužíte si originál. Ne obrázek ze šablon.
Napište mi (nebo nakreslete) Vaši představu a já se pokusím ji graficky ztvárnit. Po Vašem odsouhlasení ji teprve zrealizujeme.  Pokud máte zájem o originál, kontaktujte mne zakázkovým formulářem na konci této stránky.

Tetuji jemné linky a motivy černým a bílým vegan inkoustem. Mezi mé nejoblíbenější patří florální motivy, zvířata a ženy se skrytými symboly.

Při objednávání na tetování mi prosím napište:

  • o jaké tetování se bude jednat - co nejlépe mi popište vaší představu, případně přiložte pár obrázků jako inspiraci
  • na jakém místě byste tetování chtěl/a - o jakou konkrétní část těla půjde 
  • velikost tetování - o jak velké tetování jde
  • požadovaný termín - vždy se snažím přizpůsobit, ale bohužel nejde vždy vyhovět všem. Věřím ale, že se dohodneme.

Respektujte prosím můj styl tetování -  netetuji v jiných stylech jako je akvarel, realistika apod. Mým stylem jsou jemné linky a motivy. Velikost může být jakákoliv.

REFERENCE:

PUMA x VNITROBLOCK - tetování na akci - launch nové kolekce Puma Fenty x Rihanna 

VANS - tetování na akci Grand Prix Beroun 

KLASICK WHEELS - tetování na surfové akci 

NOVA x THE VOICE CZSK - tetování moderátorů pro internetový pořad Voice Zone v rámci natáčení dílu 

ZKRUHU - účast na největších charitativních tetovací akcích ve Vnitroblocku

INKOUST TATTOO - full time tatérka 

LONGSTORY TATTOO 

Nejčastější otázky

Kde tetuješ?

V ČR na Letné - v mém vlastním NZBD tattoo & atelieru - Sochařská 319/4, Praha 7.
Občas hostuji v renomovaných evropských tattoo salonech, nejvíce v Mnichově.
 

Jak dlouho dopředu se musím objednat?

Své zákazníky si objednávám průběžně a čekací doba je většinou maximálně měsíc. Nebojte se ale napsat i na "last minute" termín, jelikož občas nějaký zázazník svůj termín zruší a potom jej nahrazuji jiným zákazníkem.

Můžu přijít s doprovodem?

Svůj doprovod prosím vždy hlaste dopředu. Samozřejmě si sebou můžete vzít podporu, ale prosím maximálně jednu osobu, vzhledem k velikosti našeho studia. Váš doprovod posadím kousek od nás, aby nevyrušoval při práci, případně ostatní zákazníky.

Jak se mám na tetování připravit?

Před tetováním se prosím dobře vyspěte a najezte, případně si vemte i něco sladkého sebou. Měli byste být v duševní pohodě a mít tetování pořádně rozmyšlené. Pokud se necítíte dobře, nebo jste nemocní, můžeme termín odložit na později. Omluvte se však prosím minimálně 3 dny dopředu (72 hodin), jinak vám propadá vaše záloha. Minimálně 14 dní před tetováním byste neměli brát antibiotika. Vyhněte se alkoholu, drogám a kávě.

Děláš jen návrhy?

Bohužel ne. Respektujte prosím, že každý tatér má svůj styl a neradi tetujeme cizí práce, proto si ani já nepřeji, aby mé návrhy tetoval někdo jiný.

Děláš covery?

Záleží na tom, jak vaše stávající tetování vypadá. Pošlete mi prosím fotku a vaší představu.

Vybíráš zálohu před tetováním?

Ano, vždy vyžaduji, aby mi zákazník poslal 1000,- na účet. Je to částka, která zahrnuje můj čas strávený nad návrhem (ten posílám max 2 dny před termínem). Pokud svůj termín zrušíte 3 dny předem, vrátím vám zálohu na účet. Pokud nedorazíte na termín bez jakékoliv omluvy, záloha vám bohužel propadá.

Jaké máš ceny tetování?

Cena tetování se odvíjí podle návrhu, složitosti, propracovanosti atd. Minimální cena tetování je 1500. Vetšinou zákazníkovi napíšu hrubý odhad po dokončení návrhu.

Vadí tetování v létě?

Určitě nevadí, jen je potřeba se o tetování více starat. Po dobu hojení tetování nevystavovat sluníčku, nekoupat v moři/bazénu a po zahojení mazat větším ochranným faktorem. Osobně v tom ale nevidím problém - vždyť např. v jiných zemích mají léto pořád a také se tetují :)

Je v ceně i oprava tetování?

Ano, první opravu máte zdarma, pokud se ozvete maximálně měsíc po zhotovení tetování. Neozývejte se prosím po 2 letech apod. Stále se vyvíjim a tak i můj styl se mění a proto je pro mě těžké navazovat na starší věci.

Jak se mám o tetování starat?

Po každém tetování vám řeknu, jak přesně se o tetování starat, případně dám letáček s popisem. Dostanete ode mě ochrannou folii, kterou na tetování necháte 4 dny od provedení (má v sobě hojivé látky a tak vám urychlí proces hojení a zároveň zabrání od znečištění). Po 4 dnech folii opatrně sundáte pod vodou, tetování omyjete antibakteriálním mýdlem (Protex), necháte oschnout (nesušit ručníkem!) a nasledující den ještě budete tetování jen umývat antibakteriálním mýdlem. Třetí den po sundání folie tetování začněte mazat Bepanthenem plus. Stačí tenké vrstvy, podle potřeby. Tetování si neškrábejte, nesloupávejte stroupky a po dobu hojení se vyhněte zvýšené aktivitě, sauně, opalování či bazénům.


Objednejte si moje služby

                             Vyplňte všechny potřebné údaje - ozvu se Vám co nejdříve zpět.

                                                       Prohlédněte si moje práce


                                                                      © Týna Nezbeda


                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             


                                                                                                                                                                               


.

Tetování 

Tetování  jemnými linkami nabízí tetovací salon NZBD.

Tetování pro ženy

Tetování pro ženy je specifickým tetováním. Trendem dnešní doby je tetování jemnými linkami. Nejčastějším motivem jsou květiny nebo nejrůznější znamení s jinotaji. Motivy tetování pro ženy si můžete prohlédnout ZDE nebo ZDE

Tetovací salon Praha "NZBD" nabízí tetování pro ženy jemnými linkami. Vytváříme pouze originály. Dle vašich představ Vám ztvárníme grafický návrh, který po odsouhlasení realizujeme.  

Tetování na ruku - jednou z mnoha motivů jsou oblíbení mazlíčci - nejčastěji kočka nebo pes. Jeden z motivů takového tetování si můžete prohlédnout na https://www.tynanezbeda.cz

Tetování na ruku - jedním z nejoblíbenějších motivů jsou květiny. Ty jsou oblíbené zejména u tetování pro ženy. Několik motivů tetování pro ženy si můžete prohlédnout ZDE

Tetování pro ženy je jedním ze specifických tetovacích motivů. Ženy mají rády jemné linky - nejčastěji květiny. Několik takových tetování si můžete prohlédnout ZDE

Tetování je fenoménem dnešní doby. Tetování pro ženy by mělo být jemné, něžné - jako žena sama. Několik takových tetování si prohlédněte ZDE . Tetování na nohu

Tetování na ruku pro ženy je specifickým fenoménem dnešní doby. Toto tetování musí mýt jemné jako žena sama. Musí jít o jemné linky s velice citlivým stínováním. Několik takových prací si můžete prohlédnout ZDE

Tetování pro ženy je specifickým tetováním které musí být jemné jako žena sama. Nejčastějším motivem bývají motýli nebo květiny. Několik motivů tetování pro ženy si můžete prohlédnout ZDE

Tetování na ruku

Tetování Praha jemnými linkami

Tetování na ruku jemnými linkami je trendem poslední doby. Jemné linky tetuje na ruku tetovací salon Praha NZBD. Kromě tohoto tetování můžete v tomto pražském slonu absolvovat i tetování na nohu nebo tetování na záda. Víte o TATTOO PRAHA NZBD

Moderní tetování pro ženy je tetování jemnými linkami. Toto tetování se stává trendem a jemné linky zkrášlují ženu stejně jako šperk. Ženy volí nejraději květiny, které vyzdvihují její osobnost. 

Tetování pro ženy je trendem poslední doby. Napříč všemi kontinenty vznikají tetovací salóny, tetovací studia a tetovací ateliéry. Některé tetují dle šablon, většina však dnes již vytváří originály. Jedním z nich je i tetovací stTetování na rukuudio NZBD, které se specializuje na tetování pro ženy.  od tohoto studia si můžete prohlédnout na následujícím obrázku.

Tetování je trendem dnešní doby. S tetováním se setkáváte v každodenním životě. Prohlédněte si tetovací motivy realizované tatérou Týnou Nezbedou v tetovacím salonu Praha "nzbd"